Sveiki, esu Agnė Libertė “Sveikatingumo ir Terapijos Studijos” įkūrėja ir savininkė.

Esu sukaupusi daugiau nei 10 metų profesinę kineziterapinio darbo patirtį. Išsilavinimą įgijau Vilniaus Kolegijos, Lietuvos kūno kultūros akademijoje bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetuose, aplankiau daugybę seminarų, kursų, mokymų.

Dar bestudijuodama universitete didžiausia mano svajonė buvo kuo greičiau turėti galimybę pradėti dirbti reabilitacijoje, galėti bendrauti su pacientais, padėti jiems pasveikti.

Prisijungiau prie “Medicinos Diagnostikos ir gydymo centro” dirbdama su jais įgijau didžiulę metų patirtį , sukaupiau didelį žinių bagažą ir išaugau, kaip stipri, atsakinga, profesionali ir savarankiška specialistė dirbti viena ir būti atsakinga už savo sprendimus padedant pacientams pasveikti po sudėtingų operacijų, traumų, padėti sumažinti skausmą, pagerinti fizinę būklę naudojant įgytas žinias ir praktiką.

Suteikti viska ko tik reikia sveikatai susigrąžinti, savijautai pagerinti, ilgesniam darbingumui užtikrinti, gerai fizinei būsenai palaikyti, atsparumui neigiamiems veiksniams padidinti.

2015 m., įgyvendinau savo didžiausią svajonę -įkūriau savo privačią Sveikatingumo ir Terapijos Studiją.

Dirbdama nuolat konsultuojuosi su įvairių sričių gydytojais, kineziterapeutais, kad kiekvienas mano pacientas visada gautų saugias ir veiksmingas paslaugas.

MUMS RŪPI JŪSŲ

-Agnė Libertė “Sveikatingumo ir Terapijos Studijos” įkūrėja/savininkė.